Sport

Paqarada kompleton tjetër ndeshje, Muslija barazon e Mavraj mposhtet

Paqarada kompleton tjetër ndeshje, Muslija barazon e Mavraj mposhtet
 

Leart Paqarada ka lënë prapa lëndimin dhe ka kompletuar tjetër ndeshje me St. Paulin në Bundesliga 2.

Skuadra e tij barazoi pa gola në udhëtimin te Karlsruher në kuadër të xhiros së 24-të.