Sport

Ademi shënon në kualifikimin e Dinamo Zagrebit

Ademi shënon në kualifikimin e Dinamo Zagrebit
Foto: Ilustrim
 

Arijan Ademi ka shënuar gol në çerekfinale të Kupës së Kroacisë.

Dinamo Zagrebi të mërkurën në mbrëmje në stadiumin “Maksimir”, mposhti Slaven Belupon 2:0 dhe u kualifikua në gjysmëfinale të garës.