Sport

Vdiq ish-futbollisti i Liverpoolit, Ian St.John

Vdiq ish-futbollisti i Liverpoolit, Ian St.John
 

Ish-futbollisti i Liverpoolit dhe Skocisë, Ian St. John, ka vdekur në moshën 82-vjeçare, ka bërë të ditur klubi anglez.

St. John ka luajtur 425 ndeshje për Anfield, duke realizuar 118 gola, njofton BBC.