Sport

Unitedi dhe Atl.Madrid në garë për Andrea Silvan

Unitedi dhe Atl.Madrid në garë për Andrea Silvan
 

Manchester United dhe Atletico Madrid janë në garë për transferimin e sulmuesit të Eintracht Franfurtit, Andrea Silva.

Vet futbollisti portugez ka thënë se ka dëgjuar se ka disa skuadra të njohura që po interesohen. Por, ai ka thënë se është i fokusuar te klubi i tij për këtë edicion.