Sport

Barcelona arrin marrëveshje me futbollistin e Cityt

Barcelona arrin marrëveshje me futbollistin e Cityt
 

Eric Garcia do të largohet nga Manchester City, në fund të këtij sezoni. Mbrojtësi spanjoll nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës dhe do të largohet si futbollist i lirë.

Garcia karrierën pritet ta vazhdojë te Barcelona, me të cilin ekip ka marrëveshje personale.