Sport

Zidane beson se mund ta fitojnë titullin e kampionit

Zidane beson se mund ta fitojnë titullin e kampionit
 

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, beson se skuadra e tij mund ta mbrojë titullin kampion.

“Madrilenët” nuk e kanë nisur sezonin në mënyrën më të mirë në La Liga, dhe janë në pozitën e tretë me 52 pikë me një ndeshje më pak të zhvilluar.