Sport

Liverpooli sytë kah Gerrardi për zëvendësimin e Kloppit

 

Liverpooli po monitoron situatën e Steven Gerrard për të zëvendësuar Jurgen Klopp, nëse Federata Gjermane thërret këtë të fundit për ta drejtuar ekipin kombëtar.

Mirror shkruan se DFB-ja po planifikon largimin e Joachim Low dhe zëvendësimin e tij me Kloppin, ofertë kjo që për ish-trajnerin e Dortmund do të ishte e parefuzueshme.