Sport

Koeman: Nuk duhet të mbështetemi vetëm te Messi

Koeman: Nuk duhet të mbështetemi vetëm te Messi
 

Barcelona do të takohet dy herë brenda disa ditëve me Sevillan. Të shtunën do të luajë në La Liga dhe të mërkurën, në ndeshjen kthyese të Kupës së Mbretit në gjysmëfinale.

Dy javë më parë, Barcelona u mposht nga Sevilla 2:0 në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Mbretit.