Sport

Pele në gjendje të rëndë, mezi po lëviz

Pele në gjendje të rëndë, mezi po lëviz
 

Legjendari Pele është në gjendje të rëndë fizike dhe mezi po ecën me ndihmën e patericave, njoftojnë mediat braziliane.

Pas publikimit të dokumentarit për Pelen, ku shihej në karrocë, publiku është shokuar.