Sport

Ballkani barazon me Gjilanin, por mbetet lider

Ballkani barazon me Gjilanin, por mbetet lider
 

Gjilani dhe Ballkani kanë luajtur baras 1:1, në duelin e xhiros së 21-të të Superligës. Të dy golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi në të parën nuk pati ndryshim rezultati.

Mevlan Zeka që hyri në lojë në pjesën e dytë e kaloi Ballkanin në epërsi në minutën e 75-të, me një gol të bukur nga gjuajtja e lirë.