Sport

Liverpooli pas Militaos

Liverpooli pas Militaos
 

Liverpooli dëshiron të përforcohet me një mbrojtës. Mediat spanjolle të martën kanë bërë të ditur se klubi anglez është duke e monitoruar situatën e Eder Militaos.

Mbrojtësi brazilian nuk është i kënaqur me minutazhën te klubi madrilen dhe mund të largohet.