Sport

Mbyllet baras goleada mes Unitedit e Evertonit

 

Është mbyllur baras 3:3 ndeshja mes Manchester Unitedit dhe Evertonit në “Old Trafford” të shtunën.

Takimi i takonte xhiros së 23-të në Premier League.