1 perditesime
Sport

Rexhbeçaj shënon në fitoren e rëndësishme të Koelnit

Rexhbeçaj shënon në fitoren e rëndësishme të Koelnit
18:05

Rexhbeçaj shënon në fitoren e rëndësishme të Koelnit

Elvis Rexhbeçaj ka ndihmuar me gol fitoren shumë të rëndësishme të Koelnit. Koelni të dielën mbrëma fitoi 3:1 ndaj Arminia Bielefeldit në kuadër të xhiros së 19-të të Bundesligës.

Rexhbeçaj 23-vjeçar, startoi në mesfushë dhe luajti deri në minutën e 90-të. Në minutën e 63-të realizoi për 3:0.

Koelni me fitore është larguar nga zona që dërgon në Bundesliga 2. Ka dalë në vend të 14-të me 18 pikë.

17:13

Rexhbeçaj shënon për Koelnin

Mesfushori Elvis Rexhbeçaj ka shënuar një gol për Koelnin që po fiton në shtëpi ndaj Arminia Bielfeldit me rezultatin 3:1.

Rexhbeçaj e ka shënuar golin e tretë në minutën e 63-të të ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të xhiros së 19-të të Bundesligës gjermane. Për 23-vjeçarin kosovar është goli i tretë në 18 ndeshje, ndërsa ka edhe dy asistime.