Sport

Berisha i kthehet Reimsit kundër Strasburgut

Berisha i kthehet Reimsit kundër Strasburgut
 

Pasi i mungoi Reimsit në tri ndeshjet e fundit shkaku i lëndimit, mesfushori i Kosovës, Valon Berisha do të jetë i gatshëm për duelin kundër Strasburgut ka shkruar të premten “L’Equipe”. Dueli mes Strasburgut dhe Reimsit, zhvillohet të dielën (15:00) dhe i takon xhiros së 22 të kampionatit francez.

“Pas mungesës në tri ndeshjet e fundit si pasojë e lëndimit, mesfushori Valon Berisha kthehet te Reimsi për duelin kundër Strasbourgut”, ka shkruar ndër të tjera e përditshmja franceze.