Sport

Kagawa i bashkohet PAOK-ut

Kagawa i bashkohet PAOK-ut
 

Ish-mesfushori i Manchester Unitedit dhe Borussia Dortmundit, japonezi Shinji Kagawa karrierën do ta vazhdojë në Greqi.

Ai të mërkurën është prezantuar te skuadra e PAOK-ut, me të cilin ka firmosur kontratë deri në verën e vitit 2022.