Sport

Ramosi dhe Vasquezi mund të largohen si lojtarë të lirë

Ramosi dhe Vasquezi mund të largohen si lojtarë të lirë
Foto: Reuters
 

Real Madridi mund të mbetet pa dy prej lojtarëve më të besueshëm, kapitenin Sergio Ramos dhe sulmuesin e krahut, Lucas Vasquez.

Të dy do të jenë lojtarë të lirë në fund të sezonit, pasi u skadon kontrata me klubin nga Madridi.