Sport

Zirkzee do të largohet nga Bayerni

Zirkzee do të largohet nga Bayerni
 

Joshua Zirkzee pritet të largohet nga skuadra e Bayern Munichut gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mediumet gjermane kanë shkruar të mërkurën se Bayerni tashmë është në negociata me Evertonin dhe Parman, ekipe që kanë shprehur interesim për transferimin e sulmuesit 19-vjeçar.