Sport

Lautaro pranë rinovimit të kontratës me Interin

Lautaro pranë rinovimit të kontratës me Interin
 

Skuadra e Interit është afër arritjes së marrëveshjes me sulmuesin Lautaro Martinez për rinovimin e kontratës deri në vitin 2024, kanë njoftuar të martën mediumet italiane.

Bëhet e ditur se palët parimisht janë dakorduar dhe gjithçka do të zyrtarizohet brenda kësaj jave.