Sport

Man Utd eliminon Liverpoolin

Man Utd eliminon Liverpoolin
 

Dy skuadrat më të mëdha angleze, Manchester United e Liverpool janë takuar në 1/16 e finales në Kupën FA. Tutje ka avancuar Unitedi që të dielën mbrëma fitoi 3:2.

Ndeshja ishte dramatike dhe me shumë gola.