Sport

Flick: Rezultati 8:0 i ndeshjes së parë ndaj Schalkes s’është në mendjen tonë

Flick: Rezultati 8:0 i ndeshjes së parë ndaj Schalkes s’është në mendjen tonë
 

Trajneri i Bayern Munichut, Hansi Flick, ka thënë të premten se skuadra e tij është kthyer në rrugën e duhur për ta mbrojtur titullin në Bundesligë.

Bavarezët mposhtën Freiburgun dhe Augsburgun javën e kaluar për ta rritur sërish epërsinë e pikëve në renditje.