Sport

Mbappe mund të largohet nga PSG-ja

Mbappe mund të largohet nga PSG-ja
 

Kylian Mbappe mund të largohet nga Paris Saint-Germaini. Ylli francez thuhet se është në kërkim të një aventure të re pas tri sezoneve të kaluara me PSG-në.

22-vjeçari ka kontratë me ekipin parisien deri në vitin 2022 dhe nuk e ka vazhduar ende.