Sport

Kloppi pas disfatës: Unë jam fajtor, duhet të përpiqemi më tepër

Kloppi pas disfatës: Unë jam fajtor, duhet të përpiqemi më tepër
Foto: Reuters
 

Skuadra e Liverpoolit ka pësuar humbje të enjten në Anfield ndaj Burnleyt. Ndeshja përfundoi 1-0, ndërsa trajneri i skuadrës vendase, Jurgen Klopp, ka thënë se ndihet i habitur se si kanë humbur duke pasur shumë raste të mira shënimi gjatë lojës.

Ai ka thënë se është faji i tij dhe duke sigurohet që lojtarët të kenë besimin e duhur, shkruan goal.com.