Sport

Interi ofron Eriksenin për Torreiran

Interi ofron Eriksenin për Torreiran
 

Skuadra e Interit ka ofruar kartonin e Christian Eriksenit në shkëmbim të atij të Lucas Torreiras, kanë njoftuar të mërkurën mediumet italiane.

Mësohet se Interi pritet së shpejti të futet në negociartat me Arsenalin për të realizuar këtë shkëmbim lojtarësh gjatë afatit kalimtar të janarit. Eriksen nuk bën pjesë në planet e trajnerit Antonio Conte dhe për këtë arsye do të largohet nga Interi.