Sport

Leicesteri rrëmben kreun në Premier League

 

Leicester City ka marrë pozitën e parë në Premier League pasi ka mposhtur Chelsean 2:0 në xhiron e 18-të.

Wilfred Ndidi dhe James Maddison realizuan golat e fitores.