Sport

Napoli i Hysajt e Rrahmanit shënon fitore të thellë

Napoli i Hysajt e Rrahmanit shënon fitore të thellë
 

Napoli ka shënuar fitore të thellë 6:0 sot në shtëpi ndaj Fiorentinës, në ndeshjen e xhiros së 18-të të Series A të Italisë.

Hysaj ishte titullar te Napoli dhe luajti tërë ndeshjen, ndërsa nga minuta e 79-të për Napolin u aktivizua Amir Rrahmani. Eljif Elmas u aktivizua nga minuta e 73-të.