Sport

Solskjaer: Ka mundësi që disa lojtarë të largohen

Solskjaer: Ka mundësi që disa lojtarë të largohen
Foto: Reuters
 

Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, nuk e ka përjashtuar mundësinë që të ketë largime gjatë afatit kalimtar të janarit.

Trajneri norvegjez ka bërë të ditur se ka futbollistë të cilët nuk e kanë gjetur veten te skuadra angleze dhe mund të largohen për shkak të minutazhës.