Sport

Pochettino infektohet me koronavirus

Pochettino infektohet me koronavirus
 

Trajneri i Paris Saint-Germainit, Mauricio Pochettino, ka dalë pozitiv në testin për koronavirus.

Ish-trajneri i Tottenhamit e mori drejtimin e gjigantit francez më 2 janar dhe e drejtoi ekipin drejt “Trofeut të Kampionëve”, që është ekuivalent me Superkupën.