Sport

Bayerni pas Militaos

Bayerni pas Militaos
 

Kampioni i Gjermanisë, Bayern Munichu ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin e Real Madridit, Eder Miliato. Lajmi është bërë i ditur të premten nga mediumet gjermane.

Militao ka kërkuar të largohet nga Real Madridi për shkak se është i pakënaqur me hapësirën e tij këtë sezon dhe Bayerni po përpiqet ta shfrytëzoj këtë.