Sport

Marseille interesohet për Hysajn

Marseille interesohet për Hysajn
 

Elseid Hysaj pritet të largohet nga Napoli. Mbrojtësi i krahut të djathtë nuk është i kënaqur te klubi italian dhe kjo është arsyeja e largimit të tij.

Mbrojtësi shqiptar nuk ka vazhduar ende kontratën me Napolin që i skadon në fund të këtij edicioni.