Sport

Lingardi kërkohet nga Interi

Lingardi kërkohet nga Interi
Foto: Reuters
 

Jesse Lingard është duke u kërkuar nga Interi, raporton “Mirror”.

Sulmuesi anësor i Manchester Unitedit është paraqitur shumë pak këtë stinor dhe pritet të largohet në këtë afat kalimtar. Interi është i gatshëm ta transferojë Lingardin, në rast se arrin ta shesë Christian Eriksenin.