Sport

Costa, Depay e Origi në radarin e Juventusit

Foto: Reuters
 

Diego Costa, Memphis Depay dhe Divock Origi janë në radarin e Juventusit për afatin kalimtar të janarit, raporton Tuttosport.

Bianconerët janë duke shikuar mundësinë e një sulmuesi alternativ për Alvaro Moratan, me Fernando Llorenten që është favorit për t’u rikthyer nga Napoli.