Sport

Dybala e Eriksen në plane të PSG-së

Dybala e Eriksen në plane të PSG-së
 

Paulo Dybala dhe Christian Eriksen mund të jenë dy transferimet e para të Mauricio Pochettinos te PSG-ja në muajin janar, shkruajnë mediat italiane.

Danezi është afër largimit nga “Giuseppe Meazza”, dhe një gjë të tillë e ka konfirmuar Beppe Marotta më herët gjatë kësaj jave.