Sport

Ndahen baras Leicesteri e Unitedi

Ndahen baras Leicesteri e Unitedi
Foto: Reuters
 

2:2 ka qenë rezultati përfundimtar i ndeshjes mes Leicesterit dhe Manchester Unitedit në ndeshjen hapëse të xhiros së 15-të në Premier League.

Marcus Rashford hapi ndeshjen në minutën e 23-të duke kaluar “Djajtë e Kuq” në epërsi, tetë minuta para se Harvey Barnes të barazonte rezultatin.