Sport

Munishi konfirmon për KOHËN ndarjen nga Ballkani

Foto: Koha
 

Ismet Munishi më nuk është trajneri i Ballkanit.

Ai të mërkurën ka ndarë rrugët me ekipin nga Suhareka dhe këtë e ka konfirmuar për KOHËN.