Sport

Tottenhami pëson humbje tjetër në Premier League

Foto: Reuters
 

Tottenhami ka pësuar një humbje të radhës në Premier League. Klubi londinez është mposhtur sot në shtëpi nga Leicester City me rezultatin 2:0, në xhiron e 14-të të elitës angleze.

Jamie Vardy (45+4’ penallti) dhe Toby Alderweireld (59’ autogol) shënuan për Leicesterin.