Sport

Liverpooli i gatshëm t’i ofrojë kontratë të re Van Dijkut

Foto: AFP
 

Gazetari italian Fabrizio Romano raporton se Liverpooli do të fillojë bisedimet me Virgil van Dijkun për vazhdimin e kontratës.

Romano pretendon se të dy palët janë të lumtur me situatën aktuale dhe një zgjatje e kontratës pesë-vjeçare është në tryezë për holandezin, transmeton kp.