Sport

Arteta ia hap dyert për rikthim Ozilit

Arteta ia hap dyert për rikthim Ozilit
 

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ia ka hapur dyert mesfushorit Mesut Ozil për rikthim në skuadër në janar.

Ish-reprezentuesi gjerman kishte mbetur jashtë ekipit dhe planeve të spanjollit që nga muaji mars.