Sport

Liverpooli synon ta mbajë gjatë Fabinhon

 

Liverpooli është i vendosur për ta mbajtur në ekip sa më gjatë që të jetë e mundur mesfushorin Fabinho.

Mediumet angleze kanë raportuar të martën se drejtuesit e klubit tashmë i kanë ofruar brazilianit rinovimin e kontratës deri në vitin 2025 dhe këtë e kanë bërë me kërkesë të trajnerit Juergen Klopp.