Sport

Zeneli: Ndaj Suedisë emocionuese, synojmë fitore kundër Greqisë dhe Gjeorgjisë

Zeneli: Ndaj Suedisë emocionuese, synojmë fitore kundër Greqisë dhe Gjeorgjisë
 

Arbër Zeneli është i kënaqur me kundërshtarët që Kosova do t’i ketë në ciklin e dytë të saj kualifikues për kampionatin botëror “Katari 2022”.

Ai ka thënë se mezi pret duelin ndaj Suedisë, shtet për të cilin luajti para se të luante për Kosovën.