Sport

Prishtina e Feronikeli ndajnë pikët

Prishtina e Feronikeli ndajnë pikët
 

Prishtina dhe Feronikeli kanë barazuar pa gola në kuadër të xhiros së 16-të të Superligës së Kosovës.

Sabien Lilaj i Prishtinës pati rastin më të mirë të ndeshjes. Ai në minutën e 15-të nuk qëlloi nga pika e bardhë. Gjuajtjen e tij e priti me sukses Ilir Avdyli.