Sport

Juve interesohet për Giroudin

Juve interesohet për Giroudin
 

Sulmuesi i Chelseat, Olivier Giroud, është cak i Juventusit, sipas “CalcioMercatos”.

“Zonja e Vjetër” po konsideron transferimin e francezit të cilin e shohin si mbulesë për Cristiano Ronaldon dhe Alvaro Moratan.