Sport

Klubet e futbollit në Angli do të lejojnë 2 mijë tifozë të shikojnë ndeshjet

Klubet e futbollit në Angli do të lejojnë 2 mijë tifozë të shikojnë ndeshjet
 

Klubet e futbollit në Angli po përcaktojnë planet e tyre për të mirëpritur mbështetësit përsëri në tribuna.

Kjo vjen pasi qeveria tha që spektatorët do të lejohen në vendet e hapura sportive pasi mbyllja dhe bllokimi në Angli përfundon më 2 dhjetor, përcjell KosovaPress.