Sport

Zeneli rezervist në humbjen e thellë të Reimsit

Zeneli rezervist në humbjen e thellë të Reimsit
 

Sulmuesi i krahut Arbër Zeneli ka qenë rezervist te skuadra e Reimsit që pësoi disfatë të thellë në udhëtim nga Lyoni me rezultatin, 3:0.

Zeneli u inkuadrua në minutën e 55-të. Kjo ndeshje u zhvillua të dielën dhe i takoi javës së 12-të të elitës së futbollit francez.