Sport

Drita e fiton derbin e Gjilanit pas një rikthimi sensacional

 

Drita e ka fituar derbin e qytetit ndaj Gjilanit fal një rikthimi sensacional.

Drita ishte duke pësuar 2:1, por për një minutë realizoi dy herë me anë të Astrit Fazliut (89’) dhe Betim Haxhimusës (90’) dhe Drita fitoi 3:2.