Sport

Fazlija: Kundër Rusisë kemi luajtur pa repartin e sulmit

Fazlija: Kundër Rusisë kemi luajtur pa repartin e sulmit
 

Përzgjedhësja e Përfaqësueses së Kosovës në konkurrencën e femrave, Afërdita Fazlija, pas humbjes nga Rusia në kuadër të kualifikimeve për Evropianin 2022, ka thënë se skuadrës së saj i mungoi reparti i sulmit.

Për shkak të pandemisë së koronavirusit dhe lëndimeve, te Kosova ka pasur mungesa të shumta. Kosova e humbi ndeshjen 3:0 nga Rusia, transmeton KOHA.