Sport

Besa Famgas e Prishtina mësojnë kundërshtarët e mundshëm

Besa Famgas e Prishtina mësojnë kundërshtarët e mundshëm
Foto: Facebook
 

Federata Evropiane e Hendbollit ka caktuar të hënën zonat dhe vazot për shortin e raundit të tretë të Kupës Evropiane.

Shorti për garën ku paraqiten Besa Famgas e Prishtina do të tërhiqet të mërkurën nga ora 11:00.