Sport

Drilon Hajrizi do të jetë kapiten i Kosovës në dy ndeshjet e ardhshme

Drilon Hajrizi do të jetë kapiten i Kosovës në dy ndeshjet e ardhshme
Foto: Ilustrim

Basketbollisti Drilon Hajrizi do të jetë kapiten i Kosovës në ndeshjet kundër Sllovakisë dhe Islandës.

Këtë njoftim e ka dhënë Federata e basketbollit të Kosovës, ku thuhet se Hajrizi ka premtuar se do e japë maksimumin nga vetja në këto sfida.