Sport

Manaj realizon dy gola në Turqi

Manaj realizon dy gola në Turqi

Ish-sulmuesi i Trepçës ’89, Arb Manaj, ka vazhduar me gola në futbollin turk.

Manaj i ka realizuar dy gola dhe i ka asistuar dy të tjerë sot në fitoren 6:0 të Keciorengucut ndaj Akhisarsporit, në xhiron e dhjetë të Ligës së Parë të Turqisë, që është niveli i dytë i garave në këtë vend.