Sport

Besa Famgas shënon fitore të thellë ndaj Bosna Visokos

Besa Famgas shënon fitore të thellë ndaj Bosna Visokos
Foto: Facebook

Besa Famgas ka shënuar fitore të thellë ndaj skuadrës boshnjake, Bosna Visokos në Kupën Evropiane në hendboll.

Takimi i zhvilluar në palestrën “Karagaçi” në Pejë, përfundoi 36-18 për Besën ndërsa lojtarë të dalluar ishin Kastriot Jupa dhe Mursel Mehmeti.