Sport

Bernard Berisha shënon dy gola të bukur ndaj Zenitit

Bernard Berisha shënon dy gola të bukur ndaj Zenitit

Sulmuesi Bernard Berisha ka shënuar dy gola ndaj Zenitit.

Kur po luhet minuta e 80 e ndeshjes ndërmjet Akhmat Groznyt dhe Zenitit rezultati është 2 me 2, transmeton KOHA.